Showbiz

 "Ta hënksha p***** unë ty", Françeska lëshon gojën, habit me deklaratën (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

 "Ta hënksha p***** unë ty", Françeska

Françeksa Murati, një nga banoret më të përfolurnë ‘Big Brother VIP’, ku me debatet e saj me konkurrentët e tjerë, bukuroshja ka marrë vëmendjen e publikut.

Mbrëmjen e djeshme teksa po  qëndronte me banorët e tjerë në tavolinë Françeska ka habitur me deklaratën për Eglën.

Në një moment Françeska është nga ngatërruar me fjalët dhe iu është drejtuar aktores me fjalët “Ta hënksha p***** unë ty”.

Më pas është munduar që të sqarojë fjalët, ku tha se e kishte për ‘prillin’.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH