Showbiz

I çmendi të gjithë/ Ish banorja e Big Brother ndez rrjetin me format perfekte

Shkruar nga Liberale

I çmendi të gjithë/ Ish banorja e Big Brother ndez rrjetin me

Bukuroshja e njohur Santiana Maloku ka qenë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale pasi ka ndarë me ndjekësit e saj serinë e fundit të fotografive nga pushimet.

Modelja nga Gjakova ka vazhduar të mahnisë me pozat e saj joshëse në bikini, duke i dhuruar fansave shikime ekskluzive nga relaksi dhe shijimi i ditëve të saj të pushimit.

Me imazhe të marra ulur në anën e një pishine, Santiana ka shfaqur format e saj të përkryera në një bikini të bardhë që thekson linjat e saj tejet seksi.

I çmendi të gjithë/ Ish banorja e Big Brother ndez rrjetin me

Veshja e detajuar dhe e zgjedhur me kujdes i shtoi edhe më shumë elegancë pamjes së saj të plazhit, ndërsa flokët e gjata të lëshuara i shtonin një prekje të mahnitshme natyrale fotografive.

Fansat dhe ndjekësit e saj në Instagram nuk kanë ngurruar të shprehin adhurimin dhe komplimentet e tyre ndaj fotove të Santianës.

Santiana Maloku, e njohur për prezencën e saj në mediat sociale dhe pjesëmarrjen në ngjarje të ndryshme të modës, vazhdon të tregojë se është një nga figurat më të ndjekura dhe të pëlqyera në skenën e influencuesve shqiptarë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH