Showbiz

Publikohet FOTO, zbulohet i dashuri i Santiana Malokut?

Shkruar nga Liberale

Publikohet FOTO, zbulohet i dashuri i Santiana Malokut?

Santiana Maloku, banorja e Big Brother Vip Kosova, është komentuar shpesh për raportin me Ylli Dervishin, ndonëse ua ka bërë të gjithëve me dije se ka të dashur jashtë.

E njëjta e ka përmendur në shumë raste, por që për shkak të veprimeve ndaj Bucit, është paragjykuar nga konkurrentët.

Por së fundmi në rrjete sociale ka qarkulluar një fotografi e të dashurit të Santianës.

Bëhet fjalë për një imazh ku shfaqen së bashku, me anë të së cilës ia ka uruar ditëlindjen.

Santiana nga ana tjetër brenda shtëpisë nuk ka bërë të ditur detaje të tjera në lidhje me personin që ia ka rrëmbyer zemrën.

Ajo ka theksuar disa herë se e do shumë dhe për të do ta linte edhe garën.

Publikohet FOTO, zbulohet i dashuri i Santiana Malokut?

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH