Showbiz

Përballje e fortë , 4 vajza në nominim, kush mund të largohet këtë javë

Shkruar nga Liberale

Përballje e fortë , 4 vajza në nominim, kush mund të

Sara, Lediona, Roza, dhe Ilnisa janë katër persona që do të shkojnë në votimin e kësaj të marte. Një përplasje e madhe do të ndodhë në javën e dytë të Big Brother VIP.

Katër vajzat janë protagonistet kryesore, ku largimi i secilës prej tyre do të jetë i dukshëm.

Është e rëndësishme të theksohet se, nominimet këtë herë janë bërë në një mënyrë të re, të hapura plotësisht. Banorët u ndanë në tre grupe dhe shkuan në dhomën e rrëfimit,në oborr dhe në dhomën e gjumit, nga ku dolën në nomimim pikërisht  4 personazhet e mësipërm.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH