Showbiz

"Ti je një gabim, o kalbësirë!" Egla shkallon ndaj Meritonit dhe Ilnisës pasi bërtiti ndaj produksionit (Video)

Shkruar nga Liberale

"Ti je një gabim, o kalbësirë!"  Egla shkallon ndaj

Pak momente më herët produksioni ka ndarë pamjet e një debati të ndodhur mes tre të skualifikuarëve, Eglës, Ilnisës dhe Meritonit.

"Ti je një gabim, o kalbësirë!"  Egla shkallon ndaj

Duke i ‘bërë bisht’ kështu videos që po qarkullon kudo nëpër rrjet, ku dyshohet se Egla po ‘ulërtet’ me produksionin në dhomën e rrëfimit. E gjithë këtë ‘mllef’ Egla ka ardhur e ka ‘shfryrë’ tek çifti Ilnisa-Meriton, sidomos me Ilnisën ku janë vënë përballë një debati të ashpër me njëra-tjetrën.

Pjesë nga biseda:

Egla: Ti je një gjynaf i zotit Ti je një gabim!

Ilnisa: Kur do dhe ti të të nxjerrësh nga vetja nuk e di domethënë!

Egla: Ti je një gabim, o kalbësirë!

Je e kalbur shpirti! Vjen erë 5 km larg

Meritoni: Qetësohuni. Nata e Kadrit, besimtarë, njerëzit falen, flasin, qetësohen, përtej gjithçkaje.

Egla: Menaxhoje, menaxhoje shpirti, se e ke marr përsipër…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH