Showbiz

Para dhe pas, ish-konkurentja e BBV befason me fotografinë pa grim

Shkruar nga Liberale

Para dhe pas, ish-konkurentja  e BBV befason me fotografinë pa grim

Santiana Maloku ka qenë një nga personazhet më të komentuara gjatë kohës që ishte në Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo u përfol përgjatë gjithë rrugëtimit si një konkurrente e guximshme dhe e fortë.

Veç kësaj, bukuroshja nga Gjakova ka marrë vëmendje gjithnjë me dukjet elegante dhe paraqitjet atraktive.

Para dhe pas, ish-konkurentja  e BBV befason me fotografinë pa grim

Këtë herë, ish-banorja është komentuar për një tjetër fotografi, ku shfaqet pa makijazh.

Ky duket të jetë një transformim i madh, ndonëse është parë vazhdimisht e kuruar dhe me plot sharm.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH