Showbiz

Nuk pyet as për përmbytjet! Kejvina Kthella relaksohet në Dubai, provokon me bikini të vogla (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Nuk pyet as për përmbytjet! Kejvina Kthella relaksohet në Dubai,

Modelja dhe njëkohësisht ish-banorja e Big Brother VIP2, Kejvina Kthella, ka nisur pushimet.

Ka qenë vetë Kejvina e cila zbuloi disa momente nga koha që po kalon në Dubai, destinacioni që ka zgjedhur për të shijuar disa ditë pushime e për t'u relaksuar, duke qëndruar larg punëve dhe ngarkesës së përditshërisë.

Nga Dubai Kejvina ka provokuar me fotot sensuale, ku shfaqet me bikini të zeza. Krahas fotove, modelja ajo ka shkruar Mona Lisa, duke e krahasur veten me të.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KEJVINA (@kejvina)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH