Showbiz

“Nëse shkoj…”/ Momente romantike mes Romeos dhe Heidit (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

“Nëse shkoj…”/ Momente romantike mes Romeos dhe Heidit

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci janë një ndër çiftet që u krijuan në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Mëngjesin e sotëm, dyshja kanë kaluar momente romantike së bashku teksa ndodheshin në oborr, duke shkëmbyer puthje me njëri-tjetrin nën ritmin e muzikës.

“Edhe nëse shkoj nuk harroj. Mund ta nisje ti një jetë se më doje vërtetë ti…”- ishin disa nga rreshtat që Romeo i këndoi Heidit, duke i treguar që është shumë i dashuruar.

Nga ana tjetër Baci duke qeshur i thotë: “Kemi lënë nam dje”.

Ndërkohë kujtojmë se Heidi dhe Romeo janë thumbuar herë pas here në lidhje me romancën e tyre. Shpeshherë banorët janë shprehur kritikë për këtë marrëdhënie dashurie.

Sipas disa pre tyre, Baci dhe Veshaj nuk kanë dashuri për njëri-tjetrin, por po e përdorin lidhjen për lojë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH