Showbiz

"Merre Meritonin në telefon dhe kërkoji 5 mijë euro", ja si reagon vëllai i Ilnisës: Ai nuk...

Shkruar nga Liberale
"Merre Meritonin në telefon dhe kërkoji 5 mijë euro",

Në Top Arena, ishte i ftuar dje vëllai i Ilnisës, Kevin Agolli. Ai tregoi se çifti tashmë po shijijnë pushimet së bashku, por njëkohësisht po punojnë edhe për projektet e tyre.

Moderatorja Alesia Bami i kërkoi atij të telefonojë Meritonin, që t’i kërkojë 5 mijë euro, por ai tha se duhet të mendojë për çfarë do ia kërkojë paratë.

Kevin: Jam shumë afër tyre. Nga çifti nuk kam shpëtuar tërësisht, ata po kalojnë kohë shumë të mira, po pushojnë dhe po vënë para projektet e tyre.

Pjesë nga biseda:

Alesia: Një motër si Ilnisa dhe një kunat si Meritoni, për çfarë të shqetësojnë më shumë

Kevin: Ku janë, ku është njeri tjetri, ku është tjetri, unë jam pika koordinuese e të dyve.

Aleisa: Ore po ta marrësh Meritonin t’i kërkosh 5 mijë euro p.sh, e bëjmë dot atë telefonatë.

Kevin: Ai nuk e di që jam këtu, po xhiron një projekt.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH