Showbiz

Meritoni i thotë se fitoren ia dha ai me Ilnisën, aktorja Egla Ceno flet pas triumfit të madh: Ja me cilin isha në garë!

Shkruar nga Liberale

Meritoni i thotë se fitoren ia dha ai me Ilnisën, aktorja Egla Ceno

Sonte po mbahet pjesa e parë e ”Post Big Brother Albania Vip 3”. Fituesja Egla Ceno, ka treguar emocionet para pas triumfit.

Ajo u shpreh se ajo ishte një nga përjetimet më të vështira në këtë Big Brother, teksa u shpreh se para se të merrte vendimin për t’u futur dhe izoluar aty, ajo kanë kryer disa teste psikologjike, për të kuptuar nëse mund ta përballonte apo jo.

“Dhoma e Bardhë ka qenë pikë therje shumë e vështirë sepse psikologjikisht mund të kishte qenë fatale. Pas skualifikimit, kur mu propozua Dhoma e Bardhë, para se të futem aty kam bërë teste psikologjike… pastaj mora vendimin dhe u futa. U krye me sukses nga të tre duhet të them. Psikologjikisht flas. Më pas ndodhi ajo që ndodhi”, tha ajo.

Si e priti ajo fitoren?

Egla: Ishte e pabesueshme, në kokën time ishte e sigurt që në mentalitetin e shoqërisë sonë, unë e dija që isha e pamundur të mbërrija deri në fitore. Kam ndjerë 4-fishin e ngarkesës se shihja veten përballë shumë të fortë si Juli dhe Romeo, isha në pikëpyetje në luftë, e dija që e kisha me këta bigun tim. Jam përpjekur fort të jem aty në të gjitha ujërat dhe pellgjet.

Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa?

Egla: Unë thash që lojën e kisha me Romeon dhe Julin

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH