Showbiz

Marina Vjollca feston ditëlindjen, Getoari i dedikon fjalë zemre: Ti më ndriçon jetën! (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Marina Vjollca feston ditëlindjen, Getoari i dedikon fjalë zemre: Ti

Marina Vjollca feston sot ditëlindjen dhe mbush 34 vjeç.

Në këtë ditë të veçantë për të, moderatorja ka marrë urime të shumta, ku sigurisht nuk kishte se si të mungonte ai i bashkëshortit, Getoar Selimi, i cili ka ndarë një foto të saj në Instagram.

“Ti më ndriçon jetën dhe unë jam përgjithmonë mirënjohës për ty. Gëzuar ditëlindjen partneres time të bukur të jetës”, shkruan ai në postim.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Getoar Selimi (@ghettogeasy)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH