Showbiz

"Mallkuar të qoftë barku" Shpërthen në lot mamaja e ish konkurrentes së "BBV" (Video)

Shkruar nga Liberale

"Mallkuar të qoftë barku" Shpërthen në lot mamaja

Ajo foli mes lotësh sesi e ka përjetuar hyrjen e së bijës në "Big Brother"t eksa foli gjithashtu dhe për komentet negative dhe tepër ‘të shëmtuara’ që ajo ka marrë për vajzën e saj.

"Mallkuar të qoftë barku" Shpërthen në lot mamaja

Bëhet fjalë për mamanë e Santianës, Agnesën e cila bashkë me të bijën ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në ‘Canape’

"Mallkuar të qoftë barku" Shpërthen në lot mamaja
‘Mallkuar qoftë barku që e ke mbajtur’- ka qenë ky një ndër komentet më të pazakontë që ajo është përballur dhe ka mbetur ‘e shokuar’ se si ky koment është shkruajtur pikërisht nga duartë e një tjetër femre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH