Showbiz

Klea Hutës i ndodh e papritura në TEG! VIDEO

Shkruar nga Liberale

Klea Hutës i ndodh e papritura në TEG! VIDEO

Këngëtarja e njohur shqiptare, Klea Huta, gjatë një vizite të bërë së fundmi në qendrën tregtare TEG, duket se është “tmerruar” prej kushteve të këtij ambienti.

Përmes një videoje të ndarë në rrjete sociale me ndjekësit e saj, ajo është shprehur se në momentin që ka hyrë në TEG, është ndjerë sikur të ishte në një serë që piqen domate pasi është bllokuar çdo ajër i kondicionuar!

Por një vëmendje të gjerë të kësaj videoje ajo ia kushton dhe punonjësve të kësaj qendre, teksa i bën thirrje menaxherit të përgjithshëm të marrë masa, të paktën për punonjësit të cilët gjenden në kushte pune të papërshtatshme.

 
@iconstyle.al Gjatë një vizite që Klea Huta ka bërë së fundmi në TEG, duket “e tmerruar” prej kushteve të kësaj qendre tregtare! “Është si serë që piqen domate! Merrni masa se s’ka ajër”- shprehet ajo, teksa i bën thirrje menaxherit të përgjithshëm të merren masa sidomos për punonjësit e kësaj qendre! #iconstylealbania #kleahuta ♬ original sound - ICONSTYLE

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH