Showbiz

"I lutemi Zotit ishalla shpëtojmë", LUIZI në rolin e stjuardeses, udhëzon pasagjerët para se avioni të ulet në pistë (SHIKONI VIDEON)

Shkruar nga Liberale

"I lutemi Zotit ishalla shpëtojmë", LUIZI në rolin e

Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të ‘Big Brother Vip’, vijon të komentohet ndonëse ka kaluar 1 vit nga përfundimi i atij formati. 

Këngëtari arrin të marrë gjithmonë vëmendjen e publikut, përmes postimeve të shumta në rrjetet sociale, si dhe me projektet e tij muzikore dhe jo vetëm.

Ditën e sotme, përmes një postimi në Instagram, Luizi ka ndarë një video humoristike me fansat e tij.

E ndërsa ka qenë duke udhëtuar me avion, ai është prezantuar si ‘stjuardese’ teksa iu ka folur pasagjerëve, duke iu shkaktuar të qeshura.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH