Showbiz

Habit Sara me deklaratën: Ilnisa më duket engjëll. I shpjegon Erjolës arsyen...

Shkruar nga Liberale

Habit Sara me deklaratën: Ilnisa më duket engjëll. I shpjegon

Siç e kemi parë Sara dhe Ilnisa janë dy vajzat e shtëpisë së ‘Big Brother VIP Albania’ të cilat kanë bërë çdo ditë debate të ashpra mes tyre.

Habit Sara me deklaratën: Ilnisa më duket engjëll. I shpjegon

Mirëpo siç duket, Sara ka ndryshuar opinion lidhur me Ilnisën, ku gjatë një bisede të zhvilluar ditën e sotme me Erjolën, Sara është shprehur se falë Bardhit i cili e ka zbutur shunë ajo tanimë e sheh Ilnisën me një sy tjetër.

Habit Sara me deklaratën: Ilnisa më duket engjëll. I shpjegon

‘E di si më duket Ilnisa mua? Engjëll. Për atë zot më duket engjëll. Në sensin që kur e di si jam vetë dhe çfarë kam këtu brenda, Ilnisa më duket engjëll.’- është shprehur Sara.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH