Showbiz

Gjykata zbardh vendimin: Tri arsyet që çuan në divorcin e Princit, Elias i hiqet e drejta e...

Shkruar nga Liberale

Gjykata zbardh vendimin: Tri arsyet që çuan në divorcin e

Gjykata e Tiranës vendosi përfundimisht të zgjidhë martesën mes Leka Zogut dhe Elia Zaharias, duke zyrtarizuar më 25 prill 2024 divorcin shumë të përfolur mes tyre.

Gjykata zbardh vendimin: Tri arsyet që çuan në divorcin e

Sipas burimeve në vendimin e zbardhur të gjykatës thuhet ndër të tjera se tre arsyet që kanë çuar këtë martesë në divorc janë; së pari, konfliktet e vazhdueshme, mungesa e komunikimit dhe ndërprerja e bashkëjetesës. Arsye të cilat janë pranuar si nga Elia ashtu edhe nga Leka.

Gjykata zbardh vendimin: Tri arsyet që çuan në divorcin e

Gjithashtu në këtë vendim është përcaktuar se Elia nuk do ta mbajë më mbiemrin Zogu, por do të rikthejë atë të vajzërisë, Zaharia.

Gjykata zbardh vendimin: Tri arsyet që çuan në divorcin e

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH