Showbiz

Gjashtë banorët e "BBV" në nominim! Kush janë të parët që i shpëtuan eleminimit

Shkruar nga Liberale

Gjashtë banorët e "BBV" në nominim! Kush janë

Javën e kaluar, tre të preferuarit e publikut, bënë zgjedhjet e tyre për personat që do të shkojnë në nominim.

Sipas zgjedhjeve, ishte Roza, Graciano, Egla, Meritoni, Ilnisa dhe Romeo, gjashtë banorët që u përballën me njëri-tjetrin.

Të parët që i shpëtuan eleminimit mes banorëve që ishin në nominim, ishin Egla, Ilnisa dhe Romeo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH