Showbiz

FOTO/ Olta Gixharit i ndodh e papritura gjatë pushimeve

Shkruar nga Liberale

 

FOTO/ Olta Gixharit i ndodh e papritura gjatë pushimeve

Olta Gixhari pej disa ditësh ndodhet në Spanjë teksa pret të lindë fëmijën e saj të dytë.

FOTO/ Olta Gixharit i ndodh e papritura gjatë pushimeve

Mirëpo nga disa "story" të postuara në rrjetet sociale ajo na ka treguar se ka ndodhur diçka e papritur atje që lidhet me kohën.

FOTO/ Olta Gixharit i ndodh e papritura gjatë pushimeve

Teksa në vendin tonë temperaturat janë të larta, duket se zona ku Olta jeton ka rikthyer dimrin, e madje artistja ka ndezur oxhakun dhe ka veshur rroba me mëngë të gjata.

FOTO/ Olta Gixharit i ndodh e papritura gjatë pushimeve

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH