Showbiz

FOTO nga dasma! Ish-partneri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë, kurorëzon dashurinë me partneren e re

Shkruar nga Liberale

FOTO nga dasma! Ish-partneri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë,

Futbollisti nga Belgjika Keith Groeneveld, ka bërë me dije se i ka dhënë fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me partneren e tij të re.

Sportisti, e bëri të ditur këtë përmes fotove të ceremonisë së kurorëzimit, të cilat i publikoi në “Instagram”.

Disa muaj më parë, mediet raportuan se Keith kishte gjetur dashurinë e tij të re, pas lidhjes së shumëpërfolur me aktoren dhe deputeten e njohur kosovare, Adriana Matoshi.

FOTO nga dasma! Ish-partneri i Adriana Matoshit i jep fund beqarisë,

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH