Showbiz

Foto/ Lidi shfaqet krah të dashurës!

Shkruar nga Liberale

Foto/ Lidi shfaqet krah të dashurës!

Ish banori i  ‘BBV3’, Lidi Delia i cili u eliminua nga nominimi kokë më kokë me Liamin na ka prezantuar së fundmi partneren e tij!

Pas daljes nga shtëpia, ai ka qenë aktiv nëpër rrjete sociale, duke falenderuar mbështetësit e tij ndersa ka marrë pjesë dhe në shumë intervista.

Si rrallëherë ai së fundmi ka ndarë nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij personale të Instagram-it një fotografi me partneren duke zbuluar kështu portretin e saj.

“Të dua jeta ime, me padurim pres me u pa❤️!”-ishte mesazhi i Lidit.

Foto/ Lidi shfaqet krah të dashurës!

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH