Showbiz

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila Myrtezaj vendos të "arratiset" nga Shqipëria? Kjo FOTO ngre dyshime të fansat

Shkruar nga Liberale

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila Myrtezaj vendos të "arratiset" nga

Aktori i njohur, Besart Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj tashmë janë një proces divorci.

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila Myrtezaj vendos të "arratiset" nga

Ka qenë vetë Besi i cili ka konfirmuar ndarjen nga bashkëshortja e tij, si dhe Xhensila e cila ka reaguar shumë herë përmes postimeve në Instagram, duke publikuar këngë me titullin "Fillimi i ri"dhe "Lotët" ku duket se teksti i dy këngëve të saj të fundit i dedikohen divorcit. 

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila Myrtezaj vendos të "arratiset" nga

Ndërkohë ditën e sotme Xhensila ka publikuar në llogarinë e saj një "Story" ku ka treguar se ajo po "arratiset" me linjën ajore 'Air Albania'.

Nuk dihet nëse këngëtarja ka ndonjë koncert jashtë vendit apo ka plan për një largim të përkohshëm./Liberale.al/

Pas ndarjes nga Besi, Xhensila Myrtezaj vendos të "arratiset" nga

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH