Showbiz

Fermerët nisin ditën me humor dhe punë, Flori: Lara, pse nuk më flet?

Shkruar nga Liberale

Fermerët nisin ditën me humor dhe punë, Flori: Lara, pse nuk

Fermerët u zgjuan dhe pas rënies së gongut u kujdesën për punët e fermës.

E para u zgjua Himena, e cila u kujdes për pastrimin e stallave.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Më pas, asaj iu bashkua edhe Flori, i cili nuk kurseu “ankesat” ndaj Larës.

Flori: Mirëmëngjes Lara, po fol moj se s’e ka gjetur keq njeriun nga fjala e mirë

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH