Showbiz

Egla respekton lojën e “Vëllait të Madh”, i shpreh dashurinë Ilnisës: Më pëlqejnë shumë buzët e tua...

Shkruar nga Liberale

Egla respekton lojën e “Vëllait të Madh”, i shpreh

Aktorja, Egla Ceno i ka shprehur dashurinë gazetares Ilnisa Agolli në kuadër të një loje të organizuar nga “Vëllai i Madh”.

Egla ka lënë pas debatet dhe ofendimet që i bënte Ilnisës duke i përmendur disa anë fizike dhe karakteriale të cilat ajo i vlerëson tek banorja Ilnisa Agolli.

Egla shpreh një pëlqim për buzët e Ilnisës si dhe për botën e saj që sipas aktores është plot ngjyra.

Ceno gjithashtu mendon se Ilnisa është një nënë e përkushtuar edhe pse para disa ditësh kujtojmë që Egla i drejtohej me fjalët: Mjerë kush rritet nga ju

Egla: Më pëlqejnë buzët e tua një gjë fizike kjo. Ke një botë të madhe ke ngjyra mendoj që çdo grua po edhe ti një nënë shumë e përkushtuar ndaj gocës dhe mendoj që je një grua që ke potencë nëse vendos në zbatim atë aftësinë që të kesh peshë.

 

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH