Showbiz

Blero flet për takimin me Afronën dhe momentin ku fillojë të qajë! Ja çfarë thotë këngëtari...

Shkruar nga Liberale

Blero flet për takimin me Afronën dhe momentin ku fillojë të

Afrona Dika ka ftuar së fundmi në ‘podcast’-in e saj “The Talk” ish-partnerin, Blero Muharremi.
Ata janë takuar me njëri-tjetrin pas dy vitesh, teksa kanë biseduar për martesën dhe për atë se përse nuk funksionoi.

Në një intervistë, këngëtari shqiptar zbuloi se si erdhi deri te takimi i dyshes.

“E kam parë të arsyeshme me shku edhe me e taku Afronën me bisedu për disa gjëra që nuk janë folur, ne nuk kemi pasur kontakte dy vjet.

Edhe Afrona ke dakord për atë takim, kemi fol me ore të tëra për shumë gjëra, në ndërkohë thash si po të ec emisioni tha shumë mirë, i thash a do me ta ndez emisionin, tha pse a ishe ardh a, i thash gjithë, edhe vendosëm që me shku në emision”, u shpreh ai.

“Ne i kemi borxh publikut se është folur shumë për ndarjen tonë. Afrona është e ndjeshme edhe kemi kaluar shumë sfida me Afronën, edhe burrat qajnë, edhe kur e pashë atë me lot në sy, më shkoi edhe mua një lot”, theksoi më tej artisti.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH