Showbiz

“Ditëve të para këtu nxorën kthetrat”/ Gloria zbulon “strategjinë” në lojë: Një fjalë të më thonë, e shih ça u bëj!

Shkruar nga Liberale
“Ditëve të para këtu nxorën kthetrat”/ Gloria

Gloria dhe Niko kanë diskutuar mbremjen e sotme rreth dinamikave në “Ferma VIP”.

Gloria tregon se nëse sdo kishte merakun si e sheh familja, ajo do t’i kishte ngrenë me dhëmbë të gjithë ata aty. Niko ndërkohë është munduar t’i shpreh Glorias opinionin e tij rreth qëndrimit të saj në fermë.

Gloria: Mos të ishte arsyeja familja,  i kisha ngrenë me dhembë të gjithë

Gloria: Ti nuk hyn fare tek ajo kategori

Niko: Zemra ime ti je shumë e fortë. Mbase ti se  di sa e fortë je, por unë të shoh shumë të fortë. Jam përballur me njërëz kafshë, jo këtu brenda, flas për jashtë. Sa krenar jam për ty edhe pse të njoh kaq pak. Je gocë bobe

Gloria: Shumë njerëz këtu janë penalizuar, ti i pari. Ditëve të para këtu nxorën kthetrat, u trembën, i hoqën fare tani

Niko: Mezi pres personazhet e reja, se me këta këtu jam lidhur

Gloria: Mua 10 veta nga një fjalë të më thonë, e shohin ça u bëj

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH