Showbiz

Dijonisi u shpall fitues i “Ferma Vip”, nëna e Çiljetës ka një koment për ish-fermerin

Shkruar nga Liberale

Dijonisi u shpall fitues i “Ferma Vip”, nëna e

Dijonis Biba u shpall fitues i “Ferma VIP”. Megjithatë duket se të gjithë ish-finalistët nuk patën asnjë hatërmbetje për zgjedhjen e publikut dhe përgëzuan Dijonisin për çmimin e parë.

Urimet në rrjet kanë qenë të shumta, ku mes tyre nuk ka munguar dhe ai i nënës së artistes, Çiljeta Xhilaga e cila një postim nga momenti kur Dijonisi shpallet fitues ajo ka lënë komentin: Urime Dijonis.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH