Showbiz

VIDEO/ Dërgohet droni i parë në Fermën Vip! Për kë bëhet fjalë?

Shkruar nga Liberale

VIDEO/ Dërgohet droni i parë në Fermën Vip! Për kë

Ditën e sotme në qiellin e Fermës Vip është parë një dron i cili i ka suprizuar fermerët. Droni ka qenë për gazetarin dhe aktorin Florian Agalliu është befasuar nga droni që mori nga miqtë e tij, me të cilët ka krijuar edhe një grup “Ride Albania” ku eksplorojnë vende të ndryshme të Shqipërisë me motorr, i kanë dërguar një dron.

VIDEO/ Dërgohet droni i parë në Fermën Vip! Për kë

Ky është droni i parë që mbërrin në “Ferma VIP” dhe aktori është emocionuar shumë nga miqtë e tij.

VIDEO/ Dërgohet droni i parë në Fermën Vip! Për kë

Përkrah tij kanë qenë edhe fermerët e tjerë, të cilët, pse jo janë në pritje të një droni në mbështetje të tyre. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH