Showbiz

"Anais të përshëndes" Egla dhe Ilnisa debatojnë fort, përmendet vajza e Ilnisës!

Shkruar nga Liberale

"Anais të përshëndes" Egla dhe Ilnisa debatojnë

Ilnisa dhe Egla janë dy prej banoreve të cilat kanë patur ‘përplasje’ dhe keqkuptime të shumta mes njëra-tjetrës. Pas përmendjes së vajzës së Jetmirit, Emës, nuk ka munguar përmendja e vajzës së Ilnisës, Anaisit.

Herë pas here është parë që Egla të përmendi emrin e vajzës së Ilnisës e shumë herë të tjera Ilnisa ka ‘ironizuar’ faktin që Egla nuk është bërë akoma nënë.

"Anais të përshëndes" Egla dhe Ilnisa debatojnë

‘Përplasjet’ mes dy banoreve siç duket nuk do të ndalen kurrë ku dhe pasditen e sotme, teksa gatuajnë në kuzhinë dyshja është përfshirë në një debat ku është përmendur dhe vajza e Ilnisës, Anais.

“Anais të përshëndes me teta Eglantinën. Jemi këtu në këndin e kuzhinës me të, të ka shumë qejf Anais të ka fiksim fare…”- është shprehur Ilnisa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH