Magazinë

Natë e pazakontë sonte në BBVIP! Ja kur do të jetë FINALJA e madhe… dhe favoriti për të fituar këtë edicion!

Shkruar nga Liberale

Natë e pazakontë sonte në BBVIP! Ja kur do të jetë

Banorët mësuan sot për finalen e madhe.

Teksa shënohen 100 ditë që nga nisja e spektaklit më të ndjekur në Shqipëri, mbrëmja e sotme premton surpriza të paharrueshme, që që do të dhurojë emocione të forta jo vetëm për banorët, por edhe për publikun.

Nata finale e Big Brother Vip 3 do të jetë më 25 maji.

Njëri nga tre aktorët Egla, Romeo dhe Juli do të uftojnë për çmimin e madh. Por surprizë mund të jetë edhe Heidi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH