Magazinë

Ky është fansi më i çmendur i Egla Cenos!

Shkruar nga Liberale

Ky është fansi më i çmendur i Egla Cenos!

Mbrëmjen e 25 majit, në një përballje kokë më kokë fillimisht me Romeon dhe më pas me Julianin, Egla Ceno u shpall zyrtarisht fituesja e Big Brother Vip3.

Reagimet kanë qenë të shumta si nga publiku, nga ish-banorët e këtij edicioni, si edhe nga komentues të shumtë etj.

Ditën e sotme në programin e mëngjesit, “Wake Up”, është publikuar një video në të cilin shihet një ndër fansat më të çmendur të aktores.

Ai ka vendosur të regjistrojë veten e tij në momentin që Ledioni ka shpallur fituesen dhe reagimi i tij nuk duhet humbur.

Ndërkohë që shprehet se i vjen keq për Julin, ai shton se çmimin e madh e meriton Egla pasi ka luftuar shumë në atë lojë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wake Up në Top Channel (@wakeup_topchannel)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH