Magazinë

“I sula qenin hidraulikut”/Banorja tregon historinë epike: Ngatërrova person…

Shkruar nga Liberale
“I sula qenin hidraulikut”/Banorja tregon historinë epike:

Mariana ka treguar një histori epike që i ka ndodhur me hidraulikun. Ajo ka thënë se një person po e shqetësonte në telefon.

Në ato momente dikush i troket në derë dhe Mariana tregon se u ndje e frikësuar, pasi mendoi se pas derës gjendej personi që e bezdiste. Siç ajo tregoi, e frikësuar lëshoi qenin për ta sulmuar, por në fakt ishte hidrauliku ai që po sulmohej nga qeni i saj.

“E kisha lënë me hidraulikun që të shikonte lavatriçen në orën 12 dhe në atë orë më morën në telefon dhe se kush ishte një idiot.

I thashë hajde po ta mbajti dhe më tha pas derës jam, në ato momente më ra zilja dhe u tremba thashë se mos ishte ai, dhe lëshova qenin nga zinxhiri dhe ai vrapoi. Ai më pas thërriti: Jam ai i lavatriçes”, ka treguar Mariana.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Vizion Plus (@vizionplustv)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH