Magazinë

"Dje e teprova pak"/ Romeo pendohet për debatin me Julin?

Shkruar nga Liberale
"Dje e teprova pak"/ Romeo pendohet për debatin me Julin?

Që prej hyrjes së tij, Lidi ka krijuar një marrëdhënie të afërt me Romeon. Mbrëmjen e kaluar, teksa kanë qenë të ulur në oborrin e shtëpisë, kanë diskutuar për lojën e Romeos, ku ky i fundit ka pyetur banorin e ri se si i duket loja e tij dhe nëse e tepron ndonjëherë.

Ne fakt dyshja e kishte fjalën rreth debatit që Romeo pati me Julin, ku ky i fundit u betua që nuk ishte ai që kishte fshehur cigaret. Romeo i është kundërvënë Julit, duke i thënë se u betua Natën e Kadrit.

Romeo: Merrem ndonjëherë kot unë? E teproj ndonjëherë? Thuaje të drejtën.

Romeo: E teproj ndonjëherë, ke të drejtë. E dija që e teproja ndonjëherë, ke të drejtë.

Romeo: Jo, jo tani nuk merrem më.

Lidi: Dje ta thashë, me pjesë e dytë e ke tepruar komplet. Unë s’kam ndonjë të keqe.

Romeo: Nuk e diskutoj. Të kuptoj, e kam parë. Edhe ditën e parë, ishe i kujdesshëm.

“Ishalla nuk del ajo që mendoj unë. Frika ime, ajo që mendoj”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH