Aktualitet

Listat e deputetëve/ Flamur Nokën e sjell në Qarkun e Tiranës

               Publikuar në : 11:06 - 24/09/20 liberale

Surpriza në listat e Partisë Demokratike. Publikimi i listës së kandidatëve të demorkatëve për qarkun e Kukësit konfirmoi zërat se ish-deputeti i Kukësit Flamur Noka nuk do të kandidojë më në këtë qark.

Burime të mirëinformuara pranë PD bëjnë të ditur për gazetarin e ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ Osman Stafa se ish-deputeti Flamur Noka është caktuar të kandidojë në Qarkun e Tiranës.

Emri i tij është propozuar në të gjitha degët e qarkut Kukës, si dhe në shumë degë të tjera të PD në të gjithë Shqipërinë, por, mesa duket, për Partinë Demokratike kandidimi i ish-Ministrit të Brendshëm Flamur Noka është më i vlefshëm në Qarkun e Tiranës. / Gazeta Liberale

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back