Showbiz

Konkurentja e "Përputhen": Unë ja marr të dashurin kujtdo

Shkruar nga Liberale
Konkurentja e "Përputhen": Unë ja marr të dashurin

Ditën e djeshme, në “Përputhen” kanë hyrë dy vajza të reja, dhe si duket prezenca e tyre ka sjellë menjëherë debate.

Vajzat të cilat ju bashkangjitën programit thanë se ishin shoqe, dhe duke qenë kështu, ato u shprehën se nëse shoqja pëlqen njërin nga djemtë, tjera nuk do vazhdojë më me të. Deklaratat e vajzave shkaktuan menjëherë debat në studio.

“Unë kujtdo mund t’ja marr të dashurin nëse nuk e kam shoqe. Ama shoqen e respektoj, nuk i them maje ti pëlqimin. Unë këtu s’kam ardh me shoqe, ti ke ardh me shoqen tate”, i tha Orsiola njëra nga konkurentet e vjetra, Irisit, vajzës së re.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH