Aktualitet

Komplimenti më i bukur ndaj një femre nga Spartak Ngjela

Shkruar nga Liberale
Komplimenti më i bukur ndaj një femre nga Spartak Ngjela

Avokati i njohur, Spartak Ngjela ishte i ftuar në mbrëmjen e sotme në Soiree. Ndryshe nga  siç jemi mësuar ta shohim zakonisht në debate politike, diskutimi i sotëm ishte i ndryshëm. Ai ka treguar sesa shumë e vlerëson bukurinë e një femre. Ndër të tjerash ai rrëfeu një situatë në avion, ku tha se komplimentin më të bukur ia ka bërë një stjuardese.

“Nuk mbaj mend që të kisha ndonjë vështrim me të, por ishte shumë e mirë. Në këtë momente mbase na dëgjon ajo , se nuk e njoh dhe me këtë mund të vij dhe mund ta njoh. Pasi u sistemuam, kaluan 10-15 minuta  dhe një turbulencë e tmerrshme. Kur mbaroi turbulenca, do ngriheshim që do kalonim, por unë isha në vend të parë. Ajo po më jepte valixhen. I thashë ‘dëgjo, të të them një gjë. Kur fillloi turbulenca e varrit që u trembën të gjithë desh erdha tek ty. Pse më tha. Do ishte shumë e bukur rruga drejt vdekjes”, ka treguar avokati i njohur Spartak Ngjela.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH