Showbiz

"Kiara më kërcënoi", Luizi ironizon Tean: Ik fryj buzët na lër rehat

Shkruar nga Liberale
"Kiara më kërcënoi", Luizi ironizon Tean: Ik fryj

I ftuar në "Më lër të flas" Luizi Ejlli ka folur për deklaratën e Teas, e cila tha se, Kiara Tito dhe familjarët e saj e kanë kërcënuar.

"E pashë kur dola që kishte thënë më ka kërcënuar dhe gjasme kishte shkuar për të denoncuar. Por kishte ngatërruar derë, kishte shkuar të bënte buzët, nuk kishte shkuar në komisariat. Kështu që i kishte dal koha me fry buzët e pastaj me shku te shefi: "Shef më ka kërcënuar Kiara!". Po ik na le rehat! E bën për klikime!", tha Luizi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH