Showbiz

Këto janë 2 shenjat e horoskopit që do të ndahen deri në fund të gushtit

Shkruar nga Liberale
Këto janë 2 shenjat e horoskopit që do të ndahen deri

Akrepi

Tensione, zemërim ekstrem, grindje dhe një përçarje që do të hyjë përgjithmonë në jetën tuaj. Në këtë gjendje, qetësia do të duket si një utopi, duke ju sjellë ju ose partnerin tuaj një hap më afër fundit të fundit. Është një përzierje presionesh që do të merrni, të cilat duket se ndalojnë kur hyni në modalitetin single.

Ujori

Shpirtrat do të përkeqësohen dhe do të shpërthejnë zënkat në familjen dhe mjedisin tuaj intim. Uljet dhe ngritjet vijnë për të përmbysur të dhënat me një kulm në 12/8, Hëna e Plotë në shenjën tuaj. Nëse, pra, marrëdhënia juaj nuk qëndron e qëndrueshme, por përkundrazi noton mes problemeve, do të jetë e vështirë të vazhdoni pa u shembur. Pavarësisht se sa shumë jeni lënduar, ajo që ju pret në qoshe ia vlen të prisni! Sezon i ri, epokë e re.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH