Aktualitet

Këngëtarja tregon momentin e saj të vështirë: Shqipëria më ka lënë me trauma

Shkruar nga Liberale
Këngëtarja tregon momentin e saj të vështirë:

Këngëtarja Ermiona Lekbello ndau një histori personale që i kishte ndodhur disa vite më parë.

Ajo tha se Shqipëria e ka lënë me trauma dhe se nuk ka për t’ja falur kurrë vendit të saj, për dëmin që i ka shkaktuar. Në moshën 25-vjeçare, rrëfeu ajo, dy persona ia grabitën automjetin, duke e kërcënuar atë me një armë në kokë.

Ermiona shtoi se në automjet, që sipas saj në atë kohë e zotëronte vetëm ajo dhe një ministër, kishte çantën, para dhe të gjitha këto sende ia grabitën. Sipas saj, ngjarja ka ndodhur te rruga “Mylsym Shyri” në Tiranë, te Drejtoria e Policisë.

Ermiona shtoi se në atë kohë iu deshën një javë të merrte veten nga kjo ngjarje dhe se pas 6 muajsh policia ia gjeti makinën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH