Horoskop

Java nis me Mërkurin retrogradë, ja si do të ndikojë te shenjat e horoskopit

Shkruar nga Liberale
Java nis me Mërkurin retrogradë, ja si do të ndikojë te

Dashi

Hëna lidhet me planetin tuaj në pushtet Marsin dhe do të keni një atmosferë pasionante. Ju mund të lidheni me dikë veçanërisht energjik dhe të gjallë.

Hëna takohet me planetin tuaj në pushtet Venusin, duke frymëzuar një atmosferë të ngrohtë dhe të ëmbël në shtëpi. Mund të eksplorohet një qasje e re ndaj një situate në jetën tuaj personale.

Binjakët

Hëna lidhet me Marsin, e cila mund të jetë një shenjë e mirë për komunikim. Diskutimet marrin shpejtësi, por mbani mend se Mërkuri është retrogradë, kështu që detajet mund të ripunohen në ditët në vijim.

Gaforrja

Hëna përputhet me Jupiterin, gjë që mund të shënojë sukses financiar. Mund të ndodhin ndryshime emocionuese në jetën tuaj shoqërore.

Luani

Hëna në shenjën tuaj lidhet me Marsin, duke frymëzuar një energji produktive për komunikim. Mund të shkëmbehen ide energjike.

Virgjëresha

Sot ka të bëjë vetëm me realizimin e ëndrrave tuaja pasi Hëna lidhet me Marsin. Priten zhvillime emocionuese.

Peshorja

Hëna takohet me planetin tuaj në pushtet Venusin, gjë që mund të jetë një shenjë shumë e mirë për jetën tuaj shoqërore. Ju mund të lidheni me një turmë njerëzish tërheqës dhe të talentuar. Mund të rilidheni me një mik që ju intereson shumë.

Akrepi

Hëna lidhet me planetin tuaj në pushtet Marsin, duke ju gjetur të frymëzuar për të ndjekur një ëndërr. Ju mund të ndiheni shumë të lidhur me intuitën tuaj në këtë kohë dhe njerëzit mund të frymëzohen edhe nga krijimtaria juaj.

Shigjetari

Mund të shfaqen mundësi emocionuese ndërsa Hëna përballet me planetin tuaj sundues Jupiterin. Mërkuri është retrogradë dhe planet mund të ngatërrohen, ndaj mbajini gjërat fleksibël.

Bricjapi

Hëna përputhet me Jupiterin, gjë që mund të krijojë një atmosferë veçanërisht pasionante. Kjo është një kohë e fuqishme për të diskutuar ndjenjat, dëshirat dhe vlerat.

Ujori

Hëna lidhet me Marsin, e cila mund t’ju gjejë ju dhe një partner duke eksploruar një diskutim emocionues. Mërkuri retrogradë do të thotë që komunikimi ecën ngadalë.

Peshqit

Hëna përputhet me Jupiterin, duke frymëzuar një atmosferë shumë të ngarkuar për komunikim. Mbani planet tuaja fleksibël, pasi Mërkuri retrogradë mund të nënkuptojë që planet të ngatërrohen ose të vonohen.

Poll
SHQIPENGLISH