Aktualitet

Ishte në arrest shtëpie, zbardhen detaje të tjera nga vrasja e 34 vjeçarit në Fushë-Krujë

Shkruar nga Liberale
Ishte në arrest shtëpie, zbardhen detaje të tjera nga vrasja e 34

Të tjera detaje kanë dalë në dritë nga vrasja e 34 vjeçarit Indrit Ndoj në Fushë Krujë.

“Indrit Ndoi raportohet se ka qenë nën masën e arrestit të shtëpisë për për arrestimin e tij në shtator të vitit 2021 për trafik klandestinësh. Burime thonë se nga këqyrja paraprake e trypit të viktimës dyshohet, se ai kishte mbi 24 orë që kishte ndërruar jetë, ndërsa rezulton se ai është dhunuar dhe më pas është qëlluar në këmbë me armë përpara se të ndërronte jetë përfundimisht”, shkruan BW.

Ndoj u gjet sot në mëngjes në një kanal nga familjarët e tij, të cilët ishin duke shkruar në punë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH