Horoskop

Horoskopi për ditën e premte 7 tetor 2022!

Shkruar nga Liberale
Horoskopi për ditën e premte 7 tetor 2022!

DASHI

Gjatë gjithë ditës duhet ta mbani veten larg komplikimeve, veçanërisht në dashuri. Disa mund të mendojnë se keni bërë një lëvizje të gabuar në punë, por jini të sigurt: gjithmonë mund ta rregulloni atë. DEMI Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 7 tetor 2022), do të vijë njëfarë kënaqësie në marrëdhëniet romantike. Sa i përket punës, bëni gjithçka me shumë qetësi gjatë ditës. Askush nuk vrapon pas teje! BINJAKËT Të dashur Binjakë, duhet të përpiqeni të çlironi zemrën tuaj nga akuzat pa bazë që ngrenë të tjerët karshi jush. Me ata që shoqëroheni jeni më të lirë nga kontrastet, por në punë distancohuni ose të paktën provoni nga ata që nuk ju kuptojnë. GAFORRJA E dashur Gaforre, po vjen një ditë që lajmëron disa emocione të tjera në dashuri. Për sa i përket punës, do të merrni një lajm të mirë. Puna e vështirë që keni bërë deri tani do të shpërblehet. LUANI Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 7 tetor 2022), nëse je beqar, duhet t'i përkushtohesh dashurisë pa kufizime. Lëshojeni veten në aventura të reja. Guxim! Sa i përket punës, kjo është një periudhë rishikimi në jetën profesionale. Riorganizoni idetë tuaja. VIRGJIRËSHA E dashur Virgjëreshë, kjo fundjavë do të nisë me disa dyshime, kujdes të mos i trazoni marrëdhëniet. Sa i përket punës, do të zemëroheni në zyrë me ndonjë koleg, prandaj përpiquni - edhe nëse ndonjëherë është vërtet e vështirë - të qëndroni të qetë. PESHORJA Të dashur Peshore, çiftet që kanë përjetuar një krizë në dashuri tani nuk duhet të ushqejnë shqetësime dhe grindje. Në të vërtetë, e kundërta është e saktë ... Bëni paqe. Vetëm paqe. Sa i përket punës, do të ketë disa vonesa. AKREPI Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 7 tetor 2022), një ditë interesante premton të jetë që ju të rikuperoni ndjenjat për të cilat kishit hequr dorë lidhur me disa humbje. Disa pasiguri të vogla në punë mund të zgjidhen së shpejti. SHIGJETARI I dashur Shigjetar, në orët e ardhshme me një person të Ujorit mund të bëni gjëra të mëdha… Mendoni mirë. Bëni një kërkesë deri në fund të muajit, nëse keni ndërmend të merrni një përgjigje në punë. BRICJAPI I dashur Bricjap, në orët e ardhshme Hëna do të jetë e favorshme dhe do t'ju lejojë të flisni më mirë në dashuri. Për sa i përket punës, ka mundësi që së fundi të keni marrë konfirmimin që prisnit ose roli juaj të jetë bërë i rëndësishëm. UJORI Sipas horoskopit të Paolo Fox-it (e premte 7 tetor 2022), ndjenjat mund të lindin sërish këtë fundjavë që është duke ardhur. Prisni edhe disa orë të tjera. Jeni edhe në një fazë kërkimi në punë, nuk keni pse të nxitoheni. Guxim! PESHQIT Nëse jeni vetëm dhe dëshironi të përjetoni disa aventura të mira, kjo është koha e duhur për t’i provuar. Sa i përket punës, në orët e ardhshme do të gjeni stabilitet dhe më shumë dëshirë për të punuar. /Liberale.al/
Poll
SHQIPENGLISH