Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 10 maj 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 10 maj 2023

DASHI

Kjo ditë është e favorizuar nga yjet ndaj kushtojini më shumë kohë dashurisë. Për sa i përket punës, favorizohen profesionistët e lirë, të cilët do të mund të gjejnë projekte dhe bashkëpunime të reja. Do të jeni në gjendje të gjeni rrugën tuaj.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 10 maj 2023), dita duhet të përdoret për të kuptuar se çfarë nuk funksionon në çift. Në punë ka ardhur koha për të nisur projekte të reja. Mund të arrini gjëra të mëdha, në çdo fushë.

BINJAKËT

Mund të takoni dikë të ri. Nga pikëpamja e biznesit, duhet të punoni shumë për të arritur rezultate. Ka nga ata që do të përpiqen të vendosin pengesa nën rrotat tuaja, por ju ecni drejt në rrugën tuaj.

GAFORRJA

Nga pikëpamja e dashurisë ka pak pasiguri, por mund të jeni ju që nuk jeni kurrë të kënaqur. Në punë ka pak pakënaqësi por duhet të keni durim. Gjërat do të përmirësohen shumë shpejt.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 10 maj 2023), yjet janë në anën tuaj ndaj dilni dhe hapuni me njohje të reja nëse jeni beqar. Nga pikëpamja e punës, ka propozime të reja për të firmosur.

VIRGJIRËN

Ka ardhur koha për të mbajtur larg mendimet negative dhe për të zgjidhur problemet e dashurisë. Në punë shmangni debatet e panevojshme me shefat dhe kolegët. Rrezikoni ta vendosni veten në një pozitë të keqe me ata që ju rrethojnë. Nuk ia vlen veçanërisht nëse doni të përparoni në karrierën tuaj.

PESHORJA

Kalimi i Venusit në shenjën tuaj sjell një dozë të mirë fati në dashuri, ndaj përfitoni prej tij. Pas një momenti të vogël krize, me pak qetësi i ktheheni normalitetit të punës. Më në fund, më e keqja ka mbaruar, dhe ju do ta gjeni sërish buzëqeshjen tuaj.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 10 maj 2023), vjen një pikë kthese në jetën tuaj të dashurisë, por edhe në atë të punës. Prisni një telefonatë. E rëndësishme është për të qenë gati pas saj.

SHIGJETARI

Ka një problem të vogël partneri sot, kështu që përpiquni të merrni pak kohë për të kuptuar se si ta zgjidhni atë. Jeni pak të lodhur në punë por do të rikuperoheni nga java e ardhshme.

BRICJAPI

Dita është paksa e komplikuar nga pikëpamja sentimentale dhe mund të ketë edhe çështje për të zgjidhur në punë. Ndoshta ajo që ju nevojitet më shumë është pak pushim.

UJORI 

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 10 maj 2023), do të ishte më mirë të zbutni tensionet e akumuluara në çift në ditët e fundit. Në punë tregohuni të kujdesshëm, veçanërisht nëse sapo keni nisur një projekt të ri.

PESHQIT

Në dashuri jeni gjithmonë në grahmat e krizave të brendshme dhe mendimeve konfliktuale, por është edhe pak nga bukuria juaj. Në punë, një fazë e re e jetës tuaj është gati të fillojë dhe që në muajin e ardhshëm do të filloni të shihni rezultatet.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH