Showbiz

HOROSKOPI I DITËS, e diel 28 maj 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e diel 28 maj 2023

DASHI

Do të ketë shumë mundësi për të takuar personin e duhur ndaj mos qëndroni në shtëpi. Në punë është më mirë të mos tregoheni shumë debatues, mbani një profil të ulët. Dikush do të përpiqet në çdo mënyrë të vendosë pengesa në punë.

DASHI

Do të ketë shumë mundësi për të takuar personin e duhur ndaj mos qëndroni në shtëpi. Në punë është më mirë të mos tregoheni shumë debatues, mbani një profil të ulët. Dikush do të përpiqet në çdo mënyrë të vendosë një çelës në punë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e diel 28 maj 2023), në dashuri e gjeni veten duke përjetuar një moment të veçantë dhe ndoshta duhet të zgjidhni mes dy personave. Marrëveshjet e reja vijnë në punë.

BINJAKËT

Qielli favorizon ndjenjat dhe madje ajo që dukej si një miqësi e vetme mund të kthehet në diçka më shumë. Një lajm interesant po vjen në punë. Peshoni të mirat dhe të këqijat përpara se të pranoni një punë të re.

GAFORRJA

Bëni kujdes në dashuri, mund të ndiheni pak të shkëputur nga partneri, por më mirë flisni për këtë. Në punë nuk mungojnë tensionet dhe mund të ketë edhe një debat me kolegët. Mundohuni ndonjëherë të kafshoni gjuhën tuaj dhe të mos thoni gjithçka që mendoni.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e diel 28 maj 2023), ka një afinitet të bukur me dikë nga Peshqit edhe nëse shpesh keni vështirësi të kuptoni njëri-tjetrin duke pasur parasysh dallimet e karakterit tuaj. Në punë do të vijnë shumë kënaqësi të mira dhe ju i meritoni të gjitha.

VIRGJËRESHA

Me personin e duhur në krah mund të bëni shumë. Në punë keni shumë ide që do të kenë sukses. Megjithatë, ju duhet të jeni të mirë për të ditur se si t'i shesni ato në marrëdhëniet me kolegët dhe eprorët. Ju gjithashtu do të jeni në gjendje të rrisni të ardhurat tuaja.

PESHORJA

Ka ardhur momenti të zyrtarizoni një lidhje që po e ndiqni prej kohësh. Është koha për t'u përfshirë në punë. Duhet të riktheheni në lojë dhe të filloni përsëri mirë. Vetëm në këtë mënyrë mund të arrini gjëra të mëdha.

AKREPI

Të dashur Akrepa, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e diel 28 maj 2023), kjo fundjavë është shumë e bukur për dashurinë dhe nëse jeni beqarë mund të bëni njohje të reja interesante. Në punë ka vonesa për disa projekte por mos u shqetësoni.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, nëse jeni çift dhe dëshironi të bëni këtë hap përpara, tani është koha e duhur për të bërë plane për të ardhmen. Nga ana tjetër në punë po vijnë lajme të mira. Do t'ju duhet të arrini gjëra të mëdha, por për ta bërë këtë duhet të përveshni mëngët dhe t'i jepni gjithçka.

BRICJAPI

Të dashur Bricjap, nëse jeni në një lidhje për një kohë të gjatë, me siguri ndjeni dëshirën për t'i dhënë një shtysë pasionit tuaj. Në punë së shpejti do të arrini të korrni frytet e angazhimit tuaj.

UJORI

I dashur Ujor, sipas horoskopit të Paolo Fox për nesër (e diel, 28 maj 2023), mund të bëni njohje të reja ndaj lëreni veten pak më shumë se zakonisht. Në punë, nga ana tjetër, mendoni me kujdes për atë që dëshironi dhe më pas lëvizni në përputhje me rrethanat.

PESHQIT

Kjo ditë është ideale për ndjenjat dhe mund të takoni edhe shpirtin tuaj binjak. Në punë jeni në një fazë pasigurie por shumë shpejt do të arrini të bëni gjëra të mëdha. Ju duhet të provoni se nga çfarë jeni krijuar dhe do të arrini të arrini gjëra të mëdha. /Liberale.al/

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH