Horoskop

HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 8 shkurt 2023

Shkruar nga Liberale
HOROSKOPI I DITËS, e mërkurë 8 shkurt 2023

DASHI

Në dashuri duhet të mbani sytë hapur dhe të ruani qetësinë për shkak të disa konflikteve me partnerin. Por që nga marsi situata do të jetë rikuperuar. Për sa i përket punës, ajo po përmirësohet dhe lajmet e mira po vijnë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 8 shkurt 2023), situatë e mirë në dashuri, me një hënë të favorshme që jep emocione të bukura dhe favorizon takimet. Mund të ketë disa diskutime me kolegët në punë, por mjafton të flisni qartë për të zgjidhur gjithçka.

BINJAKËT

Përmirësoni situatën në dashuri. Vetëm pas mesjave, me hyrjen e hënës në shenjën tuaj duhet të bëni ende pak durim. Në punë disa negociata mbeten të hapura dhe duhet të mbyllen.

GAFORRJA

Qetësia kthehet në jetën tuaj të dashurisë pas një periudhe disi të rënduar. Në punë duhet të keni kujdes dhe të mbushni bateritë, sepse po vjen një periudhë disi e lodhshme.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 8 shkurt 2023), tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse do të keni humor të keq. Gjithçka po shkon mirë në punë dhe shumë shpejt do të shihni frytet e punës suaj.

VIRGJËRESHA

E dashuruar mirë me hënën dhe marsin e favorshëm, por është më mirë të mos e ulni vigjilencën tuaj. Ka një atmosferë ndryshimi në punë dhe kjo është pikërisht ajo që keni dashur.

PESHORJA

Është kohë paksa e keqe për dashurinë, diçka nuk shkon. Vëmendje në punë, veçanërisht nëse punoni vetë, mund të bëni disa zgjedhje të gabuara. Vlerësoni mirë të mirat dhe të këqijat përpara se të merrni vendime delikate.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 8 shkurt 2023), tregohuni të kujdesshëm në dashuri sepse hëna është përballë dhe ju kërkon të merrni gjithçka me vëmendje dhe seriozitet. Në punë po vijnë ide të shkëlqyera, që do të ishte më mirë t'i ekspozoni drejt gjysmës së dytë të shkurtit.

SHIGJETARI

Muaji shkurt është periudhë interesante në dashuri, prandaj organizoni diçka të bukur me partnerin tuaj. Në punë është koha për të bërë zgjedhje dhe për t'i kushtuar vëmendje Jupiterit i cili shkakton pak bezdi ligjore.

BRICJAPI

Bëni kujdes sepse hëna është disonante dhe sjell një rënie të vogël në dashuri. Në punë duhet kujdes dhe nëse duhet të mbani një fjalim atëherë prisni datën 10 të muajit. Nga ana tjetër, do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë, bëni pak më shumë durim.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e mërkurë 8 shkurt 2023), dashuria vazhdon mirë me mbrojtjen e Venusit dhe hënës. Në punë situata është e drejtë por jo e shkëlqyer. Po ashtu ka pakënaqësi në marrëdhëniet me kolegët.

PESHQIT

Ka një rikuperim të mirë në dashurinë me hënën në shenjën tuaj dhe një shtytje e mirë për histori të reja. Në punë mbërrijnë propozime të reja dhe interesante për t'u vlerësuar me kujdes. Gjithashtu bëni kujdes nga konkurrenca.

/Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH