Aktualitet

Granata dhe tritol në Vlorë, gjenden në një vend të pabanuar

Shkruar nga Liberale
Granata dhe tritol në Vlorë, gjenden në një vend të

Një sasi tritoli, rreth 3 kg dhe disa granata janë sekuestruar mbrëmjen e kësaj të Hëne në Vlorë.

Raportohet se tritoli dhe granatat ishte vendosur në një çantë, në një shtëpi të pabanuar në Vlorë.

Është e paqartë se kush është poseduesi i tyre, ndërsa një hetim ka nisur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH