Aktualitet

Grabitet argjendaria në Tiranë, detajet e para

Shkruar nga Liberale
Grabitet argjendaria në Tiranë, detajet e para

Një argjendari është grabitur këtë të martë në Kamëz.

Nga informacionet paraprake, mësohet se bëhet fjalë për argjendarinë “Marsi”.

Sakaq, raportohet se hajduti ka marrë disa bizhuteri floriri që ndodheshin mbi tavolinë për shitje.

Ndërkohë, policia ka ngritur në vendgjarje një grup hetimor për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH