Showbiz

Fotot e tyre bënë xhiron e rrjetit, eksperti i leximit të buzëve zbulon sherrin mes Jennifer Lopez dhe Ben Affleck

Shkruar nga Liberale
Fotot e tyre bënë xhiron e rrjetit, eksperti i leximit të

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck u gjendën sërish në qendër të vëmendjes teksa atmosfera mes tyre dukej e tensionuar në premierën e filmit "Mother".

Të dy kanë pozuar së bashku për fotografët dhe kanë shkëmbyer puthje, por në një moment ka pasur “tension”. Në atë moment Ben Affleck me sa duket foli me Jennifer Lopez, duke bërë gjeste.

Lexuesi i buzëve (eksperti që di të lexojë buzët) ka dhënë përgjigjen për atë që ka ndodhur mes çiftit të famshëm.

Sipas një raporti të Dailymail, Lopez dhe Affleck po kërkonin pozat perfekte për të pozuar për fotografët në tapetin e kuq të premierës.

Eksperti tha se gjatë shkëmbimit të nxehtë që tani është bërë virale, Lopez u shfaq duke pyetur burrin e saj nëse dekolteja e saj "duket shumë e thellë", për të cilën ai u përgjigj se ishte mirë.

Pasi gjeti pozën perfekte, Affleck mund të shihet duke i thënë gruas së tij që t'i afrohet, ndërsa ai përkulet dhe i thotë: "Mos u shqetëso, zemër". Lopez u përgjigj: "Ejani tek unë".

Pas fotove, aktori iu drejtua bashkëshortes dhe i tha: “Mbaruam”. Më pas ai e pyeti nëse ishte mirë dhe e puthi.

Lopez më pas informoi Affleck se ata duhet të "shkonin diku tjetër".

Çfarë po ndodh me Bennifers gjithsesi?

Nuk janë të pakta rastet që çifti i ka vënë flakën rrjeteve sociale me shakatë e tyre. Nga njëra anë puthjet e nxehta publike dhe nga ana tjetër tensionet e tyre.

Një video që po bën xhiron e internetit tregon çiftin, në Santa Monica, Kaliforni, duke ecur drejt makinës së tyre, ku të dy nuk duken më mirë.

Aktori i hap derën e makinës gruas së tij, e cila është ulur në sediljen e pasagjerit. Affleck më pas shihet duke përplasur derën "në fytyrën e Lopez" qartë i irrituar./Liberale.al

https://youtu.be/sgbND4E4MwQ

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH