Showbiz

Foto/ Lady Gaga ndahet pas 3 muajsh nga i dashuri

Shkruar nga Liberale

Pas 3 muajsh nga koha kur janë fotografuar duke u puthur me njëri-tjetrin, mediat e huaja kanë bërë të ditur se këngëtarja Lady Gaga është ndarë nga i dashuri i saj Dan Horton.

Për të perforcuar këtë lajm këngëtarja ekstravagante ka publikuar një foto në rrjete sociale, ku shfaqet me një mikeshën e saj dhe shkruan:

“Njëra gati për t’u martuar dhe tjera beqare,”-ka përfunduar Gaga.

Lady Gaga dhe Dan Horton janë fotografuar duke  u puthur në një studio në Kaliforni, ndërkohë që po drekonin bashkë.

Përpara se të lidheshin ata kanë punuar së bashku në disa projekte. Gjithashtu më herët Gaga është lakuar edhe për lidhje me aktorin Bradley Cooper, histori e cila nuk u konfirmua asnjëherë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH