Showbiz

Fitoni 2500 dollarë vetëm duke parë filma Krishtlindjesh për 25 ditë

Shkruar nga Liberale
Fitoni 2500 dollarë vetëm duke parë filma Krishtlindjesh për
Ndërsa shumë prej nesh janë të gatshëm të shikojnë filma të Krishtlindjeve falas, një kompani po ofron një tarifë të mirë vetëm për të parë filma. Në fakt, ajo nuk do që ju të shikoni të gjithë filmat e festave, por vetëm 25! CableTV (kompani e telekomit) kërkon person për të parë 25 emisione Krishtlindjesh për 25 ditë. Në këmbim, ofron një pagë prej 2,500 dollarë dhe abonime vjetore në shtatë nga faqet më të mira të transmetimit, në mënyrë që të keni akses për të parë sa më shumë filma të njohur për pushime. Kështu që do të merrni abonime në Netflix, Hulu, Disney+, Amazon Prime, Max, Apple TV+ dhe Hallmark Movies Now. Titulli zyrtar i punës është "Chief of Cheer". Kushdo që merr pozicionin, pas shikimit të filmave, duhet t'i vlerësojë filmat bazuar në faktorin nostalgji, tregim të ngrohtë dhe frymën e përgjithshme të festave. Përveç kësaj, kompania dëshiron të dëgjojë se cilat platforma transmetimi janë më të përshtatshmet për përdoruesit. Ajo kërkon një përzgjedhje të mirë të filmave për festa dhe nëse ka pasur ndonjë problem gjatë shfaqjeve të filmave. Nëse po pyesni se cilët filma të shikoni, zgjedhja është tërësisht e juaja, me kompaninë që rekomandon disa në faqen e saj të internetit, ju jap frymëzim. "Kërkesa e vetme është që të doni stinën e Krishtlindjeve dhe filmat që u referohen atyre, por edhe të keni durim për një film maratonë në 25 ditë," thuhet në faqen zyrtare të kompanisë./Liberale.al

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH