Aktualitet

Fakultetet nesër çelin dyert/ Cilat janë degët më të kërkuarat dhe më pak të preferuara

Shkruar nga Liberale

Ditën e nesërme, 02 Tetor nis viti akademik 2023-2024, ku universitetet mirëpresin studentët për vijueshmërinë e ciklit Bachelor.

Më poshtë paraqiten të listuara degët më të preferuara dhe më pak të kërkuara nga studentët aplikantë.

 Këto janë degët më të kërkuara në Universitetin e Tiranës:

Ndërkohë, më poshtë është dhe një listë me degët më pak të kërkuara:

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH